HAKKIMIZDA

ABOUT US

2013 yılında kurulan İple Erişim Ltd. Şti.®, başarılı çalışmalarıyla Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla çalışmakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Yurt içinde müşterilerine karşı taahhüt ettiği tüm çalışmaları başarıyla tamamlayıp, güçlü yapısını koruyarak sektöründe dünya çapında bir marka haline gelme yolunda ilerlemektedir. Şirketimiz Endüstriyel Dağcılık, Yaşam Hattı, Patlayıcı Uzmanlığı ve Eğitim&Danışmanlık birimi olmak üzere 4 ayrı birimden oluşmaktadır. Yüksekte güvenli çalışma alanında Profesyonel çözümler sunarak dünya standartlarında, konusunda uzman kadro ile kaliteli, hızlı, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında hizmet vermektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme İple Erişim Ltd. Şti.® sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Zaman içerisinde iskele, vinç, sepetli platformlar gibi geleneksel yöntemlerle erişilmesi imkansız veya verimsiz olan alanlarda endüstriyel tırmanış ve iple erişim yöntemleriyle hızlı ve etkin çözümleri ile Avrupa Emniyet Standartları’na bağlı kalarak kaliteli hizmetler sunmaktadır. Amacımız bulunduğumuz bölgede ve Türkiye’de firmalara hak ettikleri, kaliteli, İSG kurallarına uygun ve güler yüzlü hizmeti sunmaktır. Aynı zamanda sektörde bulunan diğer firmalardan örnek oluşturarak, insanların bu sektöre bakışını olumlu yönde değiştirmektir. Dünya standartlarında, konusunda lider olarak sizlere daha seçkin, kaliteli, hızlı, bir hizmet sunmak için İple Erişim Ltd. Şti.®, ailesi olarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz. İple Erişim Ltd. Şti.®, sahip olduğu yurtiçi çözüm ortakları ile yaşam hattı (lifeline) projelendirme, kurulum ve montaj hizmetleri konusunda kısa sürede Türkiye sınırları içerisinde bir çok orta ve büyük ölçekli projelere imza atmıştır.

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçi
Kalite
Müşteri odaklı
Dürüst ve şeffaf
Sürekli gelişen
İstikrar
Çevre ve topluma duyarlı
İyi bir ekip

MİSYONUMUZ

Standartlar ile uyumlu bir yönetim sistemini, İple Erişim® ‘in amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak, Müşteri istek ve beklentilerini zamanında tespit ederek güvenli, standartlara uygun ürünleri sunmak, Ürün kalitemiz ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, Çalışanlarımızın sürekli gelişmemize katılımlarını sağlayarak, kalite ve verimliliği etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,

VİZYONUMUZ

İple Erişim® olarak sektöründe, Türkiye’nin bir numaralı şirketi olmak, Müşteri beklentilerini karşılayan, sürekli ve güvenilir üretimi ile konusunda tercih edilen kuruluş olmaktır.